Aktualności

Człuchów  12.10.2021

Igrzyska dzieci – dziewczęta

  1. Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 75 w Gdańsku             15:56,6
  2. Szkoła Podstawowa w Pogórzu             16:21,5          
  3. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Kwidzynie 16:24,8
  4. Szkoła Podstawowa Nr 4 w Redzie                        16:36,5
  5. Szkoła Podstawowa Nr 12 w Tczew             16:47,4
  6. Szkoła Podstawowa w Baninie             17:02,9
  7. Szkoła Podstawowa w Gostkowie             17:05,9
  8. Szkoła Podstawowa w Przywidzu             17:08,1
  9. Szkoła Podstawowa Nr 34 w Gdyni             17:17,2
  10. Szkoła Podstawowa Sportowa w Człuchowie      17:40,1
  11. Szkoła Podstawowa Nr 5 w Chojnicach             17:46,1
  12. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Człuchowie             17:50,7
  13. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Ustce             17:54,2
  14. Szkoła Podstawowa Nr 5 w Lęborku             17:55,7
  15. Szkoła Podstawowa w Lubaniu             17:56,2
  16. Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubichowie             18:07,8
  17. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Drewnicy             18:10,6

Igrzyska dzieci – chłopcy

  1. Szkoła Podstawowa Nr 6 w Kwidzynie            14:45,0
  2. Szkoła Podstawowa Nr 5 w Chojnicach            14:56,1
  3. Szkoła Podstawowa w Przechlewie            15:13,9
  4. Szkoła Podstawowa Nr 7 w Gdańsku            15:22,8
  5. Szkoła Podstawowa w Bolszewie            15:34,5
  6. Szkoła Podstawowa w Lipuszu            15:37,3
  7. Szkoła Podstawowa Nr 27 w Gdańsku            15:41,5
  8. Szkoła Podstawowa w Baninie            15:43,9
  9. Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi Lęborskiej            15:44,6
  10. Szkoła Podstawowa nr 10 w Tczewie            15:52,3
  11. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 w Starogardzie Gdańskim       16:01,2
  12. Szkoła Podstawowa w Pogórzu            16:13,8
  13. Szkoła Podstawowa Nr 4 w Pruszczu Gdańskim            16:22,4
  14. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Człuchowie            16:29,9
  15. Szkoła Podstawowa w Gostkowie            16:31,6
  16. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Drewnicy            17:01,1
  17. Szkoła Podstawowa nr 28 w Gdyni            17:16,9

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – dziewczęta

  1. Szkoła Podstawowa w Pogórzu             23:30,1
  2. Szkoła Podstawowa w Nowej Karczmie             23:58,4
  3. Szkoła Podstawowa Nr 8 w Gdańsku             24:29,8
  4. Szkoła Podstawowa Nr 5 w Kartuzach             24:55,2
  5. Szkoła Podstawowa w Rychnowach             25:06,4
  6. Szkoła Podstawowa w Kołczygłowach             25:17,5
  7. Szkoła Podstawowa Nr 4 w Kwidzynie             25:26,4
  8. Szkoła Podstawowa w Pogódkach             25:34,7
  9. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Człuchowie             25:36,9
  10. Szkoła Podstawowa Nr 11 w Tczewie             25:58,3
  11. Szkoła Podstawowa Nr 34 w Gdyni             26:39,6
  12. Szkoła Podstawowa Nr 81 w Gdańsku             26:54,9
  13. Szkoła Podstawowa Nr 3 w Pruszczu Gdańskim             26,55,7
  14. Szkoła Podstawowa Nr 5 w Lęborku             27:11,2
  15. Szkoła Podstawowa Nr 4 w Redzie                         27:15,9
  16. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Drewnicy             27:25,9
  17. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brusach                      27:45,2
  18. Szkoła Podstawowa w Starym Polu                       31:54,8

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – chłopcy

  1. Szkoła Podstawowa w Pogódkach                       20:23,2
  2. Szkoła Podstawowa Nr 11 w Tczewie                  20:27,4
  3. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Człuchowie              20:43,7
  4. Szkoła Podstawowa Nr 4 w Redzie                      21:06,4
  5. Szkoła Podstawowa w Pucku                               21:21,9
  6. Szkoła Podstawowa Nr 6 w Kościerzynie            21:26,1
  7. Szkoła Podstawowa Nr 6 w Gdyni                       21:30,7
  8. Szkoła Podstawowa Nr 81 w Gdańsku               21:35,2
  9. Szkoła Podstawowa Nr 6 w Kwidzynie               21:39,4
  10. Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 75 w Gdańsku            21:39,7
  11. Szkoła Podstawowa w Miechucinie                    21:50,7
  12. Szkoła Podstawowa Nr 8 w Lęborku                 22:39,3
  13. Szkoła Podstawowa w Borkowie                       22:48,6
  14. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Brusach                 22:56,9
  15. Szkoła Podstawowa w Kołczygłowach             23:43,9

Licealiada – dziewczęta

  1. XII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Gdańsku 22:55,2
  2. Zespół Szkół w Chojnicach                        23:01,0
  3. I Liceum Ogólnokształcące w Kartuzach                        23:22,8
  4. I Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Gdyni                        23:35,5
  5. II Liceum Ogólnokształcące w Kwidzynie ( ZSO Nr 2)               23:52,0
  6. I Liceum Ogólnokształcące w Starogardzie Gdańskim               23:53,8
  7. Powiatowy Zespół Szkól Nr 1 w Kościerzynie                        24:25,8
  8. Powiatowy Zespół Szkół Nr 4 w Wejherowie                        24:33,35
  9. II Liceum Ogólnokształcące w Słupsku                        24:54,2
  10. Powiatowe Centrum Edukacji w Lęborku                        26:06,1
  11. Liceum Ogólnokształcące Sportowe w Człuchowie       27:13,3
  12. I Liceum Ogólnokształcące w Sopocie                        27:21,2

Licealiada – chłopców

  1. XII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Gdańsku 17:21,9
  2. Powiatowy Zespół Szkół Nr 4 w Wejherowie                        17:50,2
  3. Powiatowy Zespół Szkół Nr 2 w Kościerzynie                        18:42,3
  4. III Liceum Ogólnokształcące w Gdyni                        18:45,1
  5. Zespół Szkół w Chojnicach                        18:46,8
  6. II Liceum Ogólnokształcące w Starogardzie Gdańskim             19:11,0
  7. I Liceum Ogólnokształcące w Lęborku                        19:38,5
  8. II Liceum Ogólnokształcące w Kwidzynie ZSO Nr 2           19:39,3
  9. Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kartuzach         19:43,8
  10. II Liceum Ogólnokształcącym w Malborku                        21:01,0
  11. II Liceum Ogólnokształcące w Sopocie                        22:01,6
  12. Liceum Ogólnokształcące Sportowe w Człuchowie          22:02,8