Aktualności

ZGŁOSZENIE ZAWODNIKÓW WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO NA FINAŁY KRAJOWE w Drużynowych biegach Przełajowych   –   Kamion 26.04.2019r.

Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Gdańsku na podstawie wyników  z przeprowadzonych finałów wojewódzkich w Drużynowych Biegach Przełajowych w Człuchowie wyłonił reprezentację zawodników, którzy zdobyli uprawnienia startu i potwierdzili udział na finałach krajowych w Kamionie, wo. mazowieckie.

Zgłaszamy zawodników województwa pomorskiego uprawnionych do finałów krajowych, w tym szkoły, które zdobyły mistrzostwo województwa pomorskiego.

wg  Programu zawodów

Szkoły podstawowe – dzieci i młodzież

IGRZYSKA DZIECI

1000 m dziewczęta rocznik  2007           

  1. Krytenko Anna                  SP w Pogórzu        
  2. Pilarska Julia                    SP w Pogórzu
  3. Kłosińska Iga                    SP w Pogórzu
  4. Pilarska Oliwia                  SP w Pogórzu
  5. Przybyłowska Zuzanna     SP w Pogórzu
  6. Paulina Urban                   SP w Bojanie         
  7. Róża Rynkiewicz                 SP w Bojanie     rezerwowa
  8. Iga Kłosińska                      SP w Pogórze    rezerwowa

 

1000 m dziewczęta  rocznik 2006

  1. Zduńczyk Julia             SP Pogórze
  2. Natalia Proć                  SP Nr 2 Prabuty
  3. izabela Kobierowska   SP Kłodawa
  4. Julita Troka                   SP w Skorzewie
  5. Maria Królak                 SP Nr 6 w Gdyni    
  6. Marta Chmurzyńska     SP nr 1 w Człuchowie
  7. Twarowska Milena          SP Pogórze        rezerwowa

1000 m chłopcy  rocznik 2007

  1. Kamil Nowak            SP Nr 81 w Gdańsku
  2. Damian Smal            SP Nr 81 w Gdańsku
  3. Kajetan Kosicki       SP Nr 10 Słupsk
  4. Jakub Kluka             SP w Nowym Klinczu 
  5. Jakub Wyszomierski   SP Nr 16 w Gdyni     
  6. Maciej Klinkosz        SP nr 8 w Lęborku
  7. Mateusz Czaja             SP nr 8 w Lęborku       rezerwowy
  8. Igor Wilk                      SP Nr 81 w Gdańsku    rezerwowy      

 

1000 m chłopcy   rocznik 2006

1. Dawid Glaza                          SP Nr 81 w Gdańsku
2. Filip Olechnowicz                 SP Nr 81 w Gdańsku
3  Mateusz Ryszewski              SP Nr 81 w Gdańsku
4. Wiktor Nalewaja                    SP Nr 81 w Gdańsku 
5. Daniel Lidzbarski                  SP MISZEWO  powiat kartuski

6. Olaf Borkowski                      SP Nr 2 w Pelplinie
7. Mateusz Borski                     SP nr 8 w Wejherowie
8Daniel Kośnik                        SP Nr 16 w Gdyni     rezerwowy
9. Alex Barbugli                         SP Nr 81 Gdańsk     rezerwowy
10. Tomasz Kiejdo                     SP Nr 81 Gdańsk     rezerwowy

 

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

1000 m dziewczęta  rocznik 2005

  1. Barbara Galikowska             SP Nr 1 w Bytowie
  2. Roksana Pluto Prądzińska   SP Nr 1 w Bytowie
  3. Daria Domżalska                   SP Nr 8 w Rumi
  4. Daria książek                         SP w Kobylnicy  słupski
  5. Amelia Pobłocka                   SP w Skorzewie  kościerski
  6. Małgorzata Górska               SP Nr 6 w Wejherowie
  7. Anna Stodoła                        SP Nr 1 w Ustce             rezerwowa
  8. Patrycja Kozina                     SP Nr 3 w Ustce             rezerwowa 
  9. Anna Trela                             SP w Klukowej Hucie    rezerwowa

 

1500 m dziewczęta  rocznik 2004

  1. Anna Glazik               SP Nr 1 w Bytowie
  2. Karolina Karpińska  SP Nr 1 w Bytowie
  3. Julia Gruchała          SP Goręczyno     kartuski
  4. Julia Mikołajewska   SP w Baninie      kartuski
  5. Amelia Zakrzewska   SP w Rodowie    kwidzyński
  6. Paulina Markiewicz  SP w Starym Gronowie   człuchowski
  7. Weronika Oryl           SP Nr 5 w Wejherowie   rezerwowa
  8. Oliwia Gołąbowicz    SP Nr 1 w Lęborku         rezerwowa

1500 m dziewczęta  rocznik 2003

  1. Emilia Brucka                   SP Nr 1 w Bytowie
  2. Anna Maikowska              SP Nr 1 w Bytowie
  3. Ida Halk                             SP Nr 12 w Gdyni                     
  4. Oliwia Chmurzyńska        SP w Klukowej Hucie  kartuski
  5. Katarzyna Nowakowska  SP w Kobylnicy
  6. Natalia Molenda               SP Nr 4 w Redzie         
  7. Kuzik- Studzińska Alina   SP Nr 1 w Bytowie        rezerwowa

 

1500 m chłopcy   rocznik 2005

  1. Cezary Kumiszcza     SP Nr 1 w Człuchowie 
  2. Adrian Remus            SP w Brusach       
  3. Karol Makiła              PSP Nr 1 w Starogardzie Gd.
  4. Kacper Kwidzyński   SP Nr 4 w Lęborku
  5. Kamil Siergiej            SP Nr 4 w Lęborku

2000 m chłopcy   rocznik 2004

  1. Miłosz Wesołowski        SP Nr 6 w Kwidzynie
  2. Tymoteusz Kil                 SP w Rodowie   kwidzyński
  3. Krzysztof Kasprowicz    SP Nr 5 w Bytowie
  4. Karol Wdowiak               SP Nr 18 w Gdyni                
  5. Patryk Sikora                  SP Nr 4 w Lęborku         
  6. Ksawery Ronowski        SP Nr 4 w Lęborku   

 

2000 m chłopcy   rocznik 2003

1. Jakub Godlewski                       SP Nr 8 w Wejherowie
2.  Bartłomiej Brylowski                SP Nr 1 Kartuzy      
3. Daniel Sprenger                        SP Nr 1 w Człuchowie    
4. Dawid Tomaszek                        Gimnazjum Nr 16 w Gdyni   ( SP Nr 43)

 

SZKOŁY PONADPODSTAWOWE    LICEALIADA

 

1500 m dziewczęta r. 1999 i młodsze  (uczniowie danej szkoły dziennej)

 

Powiatowy Zespół Szkół  Nr 4 w Wejherowie

Dominik Aleksandra               PZS nr 4 w Wejherowie         powiat wejherowski  
Dopke Dominika                     PZS nr 4 w Wejherowie         powiat wejherowski  
Domarus Kamila                     PZS nr 4 w Wejherowie         powiat wejherowski  
Myszk Julia                             PZS nr 4 w Wejherowie         powiat wejherowski 
Siwonia Weronika                  PZS nr 4 w Wejherowie         powiat wejherowski 
Izabela Gaffke                        PZS nr 4 w Wejherowie         powiat wejherowski 
Marta Kandziora                    PZS nr 4 w Wejherowie         powiat wejherowski       

 

2000 m chłopcy r. 1999 i młodsi (uczniowie danej szkoły dziennej)

 

Sztejter           Jakub              XII LO (ZSSiO) miasto Gdańsk       
Rymarchuk     Aliaksei           XII LO (ZSSiO) miasto Gdańsk        
Staniak           Jakub              XII LO (ZSSiO) miasto Gdańsk        
Lewandowski Michał             XII LO (ZSSiO) miasto Gdańsk        
Marszk            Daniel              XII LO (ZSSiO) miasto Gdańsk        
Drafc                 Filip               XII LO (ZSSiO) miasto Gdańsk