Aktualności

Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Licealiada w Koszykówce 3x3 dziewcząt i chłopców 

Rumia 11 grudnia 2019 

Organizator :    Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Gdańsku

Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie

Miejsce:       Hala Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi  ul. Mickiewicza 49

 

XLVIII Wojewódzkie Igrzyska Dzieci  w Koszykówce 3x3 dziewcząt

  1. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 5 w Kartuzach
  2. miejsce –  Szkoła Podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim
  3. miejsce -   Szkoła Podstawowa nr 7 w Sopocie
  4. miejsce –  Szkoła Podstawowa w Studzienicach
  5. miejsce –  Szkoła Podstawowa nr 48 w Gdańsku
  6. miejsce -   Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Kwidzynie

I zespół

Nicola Brzeska, Pola Hubeny, Anna Teclaw, Wiktoria Wesserling    Trener  Monika Tomaczkowska

 

XLVIII Wojewódzkie Igrzyska Dzieci  w Koszykówce 3x3 chłopców         

  1. miejsce – Szkoła Podstawowa im. Jana De La Salle w Gdańsku
  2. miejsce –   Szkoła Podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim
  3. miejsce -    Szkoła Podstawowa nr 10 w Słupsku
  4. miejsce –   Sportowa Szkoła Podstawowa nr 14 w Gdyni
  5. miejsce –   Szkoła Podstawowa w Baninie
  6. miejsce -    Szkoła Podstawowa nr 6 w Kwidzynie

I zespół

Mateusz Górski, Jan Grzesiak, Mikołaj Jedliński, Szymon Tyl        Trener  Łukasz Włodek

 

XX I  Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej  w Koszykówce 3x3 dziewcząt

  1. miejsce - Zespół Kształcenia i Wychowania w Kolbudach
  1. miejsceSzkoła Podstawowa nr 8 w Wejherowie
  2. miejsce – Sportowa Szkoła Podstawowa nr 14 w Gdyni
  3. miejsce –  Szkoła Podstawowa nr 33 w Gdańsku
  4. miejsce - Szkoła Podstawowa w Starkowie
  5. miejsce –  Szkoła Podstawowa w Korzeniewie

I zespół

Lena Bartczak, Joanna Czarnowska, Julia Kobiella, Izabela Laskowska      Trener  Magda Szymkiewicz

 

XX I  Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej  w Koszykówce 3x3 chłopców

  1. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 20 w Gdynia
  2. miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Starogardzie Gdańskim
  3. miejsce - Szkoła Podstawowa nr 8 w Wejherowie
  4. miejsce – III Szkoła Podstawowa STO w Gdańsku 
  5. miejsce –   Szkoła Podstawowa nr 6 w Kwidzynie 
  6. miejsce -  Szkoła Podstawowa nr 1 w Bytowie

I zespół

Konrad Butny, Jan Czyżewski, Jan Ryckiewicz, Tymoteusz Sternicki

Trener  Krzysztof Soszyński

 

XX Wojewódzka Licealiada w Koszykówce 3x3 dziewcząt     

  1. miejsce - SMS Liceum Ogólnokształcące M. Gortata w Gdańsku
  1. miejsce - II Liceum Ogólnokształcące w Starogardzie Gdańskim
  2. miejsce - XIX Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku
  3. miejsce – Zespół Szkół Gospodarki Żywnościowej i Agrobiznesu w Lęborku
  4. miejsce - I Liceum Ogólnokształcące w Bytowie
  5. miejsce – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Kwidzynie

I zespół

Daria Gebert, Nikola Mucha, Wiktoria Mucha, Oliwia Węglarz  Trener  Justyna Wróbel

 

XX Wojewódzka Licealiada w Koszykówce 3x3 chłopców

  1. miejsce - I Liceum Ogólnokształcące w Sopocie
  2. miejsce - II Liceum Ogólnokształcące w Starogardzie Gdańskim
  3. miejsce - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Kwidzynie
  4. miejsce – Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Rumi
  5. miejsce - III Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku
  6. miejsce – Liceum Ogólnokształcące Sportowe w Człuchowie

I zespół

Jakub Birut, Piotr Bobka, Wiktor Jaszczewski, Bartosz Olechnowicz        Trener  Adam Siewruk