Młodzież z województwa pomorskiego w Programie Kształcenie Animatorów Sportu Szkolnego po intensywnych zajęciach szkoleniowych (teoretycznych i praktycznych) na wysokiej klasy obiektach sportowych Człuchowa przygotowywała się do egzaminów, których zaliczenie dawało uprawnienia Młodzieżowego Sędziego Sportowego.

Obiekty portowe w szkole wraz z bazą noclegową (hotel i bursa) i basenem udostępniła nam nieoceniona w pomocy przy organizacji konsultacji szkoleniowych - Pani dyrektor Zespołu Szkół Sportowych Małgorzata Gostomczyk. Działaniom w organizacji sprzyjał Starosta powiatu człuchowskiego - Pan Aleksander Gappa.

Wszelkiej pomocy podczas przygotowań konsultacji w Człuchowie udzielili: Dyrektor Bursy - Pan Andrzej Piworowicz oraz Kierownik Bursy w Człuchowie -Pani Agnieszka Owczarek. Uroczystości wręczenia uprawnień młodzieżowego Sędziego Sportowego zaszczycił swoją obecnością przedstawiciel Kuratorium z Oddziału kościerskiego Pan Rymon Lipiński.

Trener piłki siatkowej - Bartosz Węgrzyn, nauczyciel ZSS w Człuchowie, zasługuje na duże słowa podziękowania za przygotowanie dobrego harmonogramu zajęć szkoleniowych na obiektach, przygotowanie obiektów do zajęć  oraz bardzo dobre merytoryczne szkolenie w zakresie piłki siatkowej.

Wojewódzki szkolny Związek Sportowy w Gdańsku dziękuje wszystkim trenerom, którzy aktywnie zaangażowali się w szkolenie pierwszych adeptów Młodzieżowego Sędziego Sportowego w województwie pomorskim.

GALERIA ZDJĘĆ Z KONSULTACJI 3 dniowych w Człuchowie 9-11.12.2022r.