Dobiega końca rok szkolny 2018/2019. Na najbliższym Zebraniu Zarządu WSZS w Gdańsku, dokonamy podsumowania współzawodnictwa, ocenimy organizację imprez wojewódzkich
i półfinałowych oraz zatwierdzimy końcową klasyfikację szkół za rok 2018/2019. Ostateczny termin nadsyłania sprawozdań minął 10.06.2019r. i od 11.06.209  godz. 8:00. klasyfikacja jest zamknięta. Materiały przysłane po tym terminie nie były i nie będą brane pod uwagę.

Przygotowujemy nowy Kalendarz Imprez Sportowych na rok 2019/2020. Chcemy w nim, uwzględnić zmiany w regulaminie współzawodnictwa oraz regulaminach imprez wojewódzkich
i dyscyplin sportowych. Jeżeli macie jakieś propozycje zmian, prosimy o ich nadesłanie (mailem na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub pocztą) do 24.06.2019r.      
Zebranie Zarządu WSZS planujemy 26.06.2019r. (środa). Na tym zebraniu przeanalizujemy proponowane zmiany w Kalendarzu Imprez. Rozważamy propozycję zmian w systemie organizacji Finałów Wojewódzkich.

Prosimy zainteresowanych organizacją imprez finałowych w poszczególnych dyscyplinach o zgłaszanie chęci ich organizacji.    

Proszę pamiętać o uaktualnieniu danych gminnych organizatorów sportu szkolnego  w Kalendarzu Imprez. Należy pobrać z folderu DOKUMENTY REGULAMINY z DOKUMENTÓW RODO .......... Zgodę do przetwarzania danych osobowych do Kalendarza Imprez i wypełnioną przesłać na adres Biura WSZS w Gdańsku.

                                                                                                                                                                                 Urszula Górska

                                                                                                                                                                                 Biuro WSZS w Gdańsku