Licznik odwiedzin

• W tej chwili: 17 osób
  • Łącznie: 1 978 668 odwiedzin

Powiat tczewski

20. maja br odbyła się XII Gimnazjada Powiatowa w piłce nożnej. Do rywalizacji zgłosiło się 5 zespołów.

12go maja 2011 w Kwidzynie odbyły się Finały Wojewódzkie. Powiat tczewski reprezentowała Szkoła Podstawowa nr 1 w Pelplinie, zdobywając I miejsce w turnieju.

Zawody odbyły się w dniu 13.05.2011 r. na boisku piłkarskim „Orlik” przy Sportowej Szkole Podstawowej nr 2 w Tczewie. Organizatorem był Powiatowy Ośrodek Sportu w Tczewie przy współudziale w/w szkoły. W zawodach udział wzięła 1 dziewczynka /SP Walichnowy/ i 57 chłopców. I m-ce i awans do 1/2 finału zespół z SP Małe Walichnowy

Zawody odbyły się 15.04 br. w sali sportowej ZS nr 1 w Pelplinie. Organizatorem był Powiatowy Ośrodek Sportu w Tczewie na zlecenie Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w Gdańsku. Do rywalizacji stanęły zespoły ze szkół: SP 14 i 18 w Gdyni, SP 7 w Sopocie i gospodarze zawodów z SP nr 1 w Pelplinie.Kolejność: 1. SP 1 Pelplin,SP 14 Gdynia, SP 7 Sopot,SP 18 Gdynia.

W czwartek, 14 kwietnia br. w Tczewie odbyły się zawody finałowe w mini-piłce ręcznej chłopców. Gospodarze SP 12 w Tczewie zdobyli złote medale. Dzień wcześniej dziewczęta, grając w Nowej Karczmie k/Kościerzyny uplasowały się również na I miejscu. "DWUNASTKA" górą!

5 kwietnia odbyły się w Tczewie finały XII Gimnazjady w piłce ręcznej dziewcząt. Klasyfikacja końcowa turnieju. I m-ce Gim. Ryjewo, II m-ce Gim.17 Gdańsk,III m-ce Gim.3 Tczew, IV m-ce Gim. Bolszewo,V m-ce Gim. 1 Czersk, VI m-ce Gim. Tuchomie. Zawody rozgrywano na salach sportowych szkół: SP nr 12 i Gim. nr 3 w Tczewie.

06.04.2010 r. w ZS nr 1 w Pelplinie I m-ce SP 5 Tczew 6 pkt. II m-ce SP Małe Walichnowy 5 pkt. III m-ce SP Gniew 4 pkt. IVm-ce SP 1 Pelplin 3 pkt.

Zawody odbyły się 4. kwietnia br w sali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Pelplinie. Do rywalizacji stanęły trzy zespoły: SP 1 Pelplin, SP Gniew oraz SP 11 Tczew.

Dnia 17 marca odbyły się indywidualne biegi przełajowe, zawody rozegrano w ramach: XIII Powiatowych Igrzysk, XII Powiatowej Gimnazjady i XI Powiatowej Licealiady

23.marca w Tczewie odbyły się półfinały w siatkówce chłopców. Niesiony dopingiem swoich kibiców zespół z Pelplina wygrał wszystkie spotkania.