Wspaniały występ pomorskich zawodników podczas finałów ogólnopolskich 2023
Fotorelacja z Biegów Przełajowych!
Finały Wojewódzkie w Sztafetowych Biegach Przełajowych
Szkolenie WHO Wejherowo
Prezentacja działań WSZS 2017-2023
Wspaniały występ pomorskich zawodników podczas finałów ogólnopolskich 2023
Fotorelacja z Biegów Przełajowych!
Finały Wojewódzkie w Sztafetowych Biegach Przełajowych
Szkolenie WHO Wejherowo
Prezentacja działań WSZS 2017-2023
52 Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w Piłce nożnej chłopców | piątek 17 maj 2024r. | KOMUNIKAT | |||
52 Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt | poniedziałek 20 maj 2024r. | KOMUNIKAT | |||
52 Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców | poniedziałek 20 maj 2024r. | KOMUNIKAT | |||
XXV Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce nożnej dziewcząt | wtorek 21 maj 2024r. | KOMUNIKAT |
52 Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w Dwa ognie usportowione dziewcząt, rocznik 2013 i młodsze | wtorek 07 maj 2024r. | wyniki | KOMUNIKAT | ||||
52 Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w Dwa ognie usportowione chłopców, rocznik 2013 i młodsi | poniedziałek 06 maj 2024r. | wyniki | KOMUNIKAT | ||||
XXV Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce siatkowej chłopców | piątek 26 kwiecień 2024r. | wyniki | KOMUNIKAT | ||||
XXV Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce siatkowej dziewcząt | wtorek 23 kwiecień 2024r. | wyniki | KOMUNIKAT |
Miejsce | Szkoła | Punkty |
---|---|---|
1 | SP 6 Gdynia | 274 |
2 | SP 1 Sopot | 251 |
3 | SP Mikołajki Pomorskie | 250 |
4 | SP Trąbki Wielkie | 246 |
5 | SP 27 Gdańsk | 242.5 |
6 | SPOMS Kwidzyn | 242 |
7 | SP 8 Sopot | 238 |
8 | SP 7 Sopot | 236 |
9 | SP Sportowa Człuchów | 230 |
10 | SP Dzierzgoń | 226 |
Miejsce | Szkoła | Punkty |
---|---|---|
1 | SP Mikołajki Pomorskie | 223 |
2 | SP 2 Prabuty | 218 |
3 | SP 1 Sopot | 214 |
4 | SP 7 Sopot | 198 |
5 | SPOMS Kwidzyn | 185 |
6 | SP 85 Gdańsk | 179 |
7 | Sopocka Autonomiczna SP | 174 |
8 | SP Sportowa Człuchów | 164 |
9 | SP Marzęcino | 161.5 |
10 | SP 2 Bytów | 155 |
Miejsce | Szkoła | Punkty |
---|---|---|
1 | I LO Kościerzyna | 310 |
2 | VI LO Gdynia | 253 |
3 | ZSZiO Kartuzy | 247 |
4 | SMS LO M.Gortata Gdańsk | 236 |
5 | I LO Starogard Gd. | 227 |
6 | II LO Starogard Gd. | 225 |
7 | Zespół Szkół Chojnice | 218 |
8 | PZS 4 Wejherowo | 205 |
9 | II LO Kwidzyn (ZSO nr 2) | 186 |
10 | ZSZ BarlewiczkI | 173 |