1. Przyjęto jednogłośnie bilans finansowy WSZS w Gdańsku za rok 2018.

2. UCHWAŁA ZARZĄDU WSZS w Gdańsku z dnia 21.03.2019r.
Zarząd WSZS w Gdańsku ustala, że na dokumentach finansowych podpisy składają: 

- Przewodniczący WSZS Tomasz Janowicz i Wiceprzewodniczący WSZS Zbigniew Gajewski lub Przewodniczący WSZS Tomasz Janowicz i wskazany przez niego Członek Zarządu WSZS

3. Biorąc pod uwagę wysokość otrzymanych środków na organizację imprez wojewódzkich oraz możliwości finansowania przez Was imprez gminnych i powiatowych w terenie w roku 2019 Zarząd WSZS zdecydował:

  • Na dużych imprezach plenerowych nie będziemy finansować żywienia, tylko napoje ( przełaje sztafetowe, biegi drużynowe, czwórbój i trójbój w ID, indywidualnej LA).
  • Pozwoli to nam sfinansować żywienie na imprezach stacjonarnych (gry zespołowe) przy stawce do 5zł na zawodnika plus woda.
  • Na imprezach półfinałowych nie możemy sfinansować zakupu pucharów.
  • Pływanie drużynowe, rezygnujemy z organizacji półfinałów, wracamy do eliminacji z powiatów bezpośrednio na finały wojewódzkie. Drużyna będzie się składała z 6 zawodników/czek. Nowy regulamin zostanie opracowany.
  • Od roku 2019/ 2020 zostaną wycofane z rozgrywek imprezy futsalowe na wszystkich poziomach rozgrywek, również halowa piłka nożna chłopców w Igrzyskach Dzieci.
  • Wprowadzamy od roku 2019/2020 piłkę nożną dziewcząt Licealiady.

4.  Na wniosek ZG SZS do Programu Współzawodnictwa Szkół dołączone zostały: Trójbój LA rocznik 2008 i młodsi od tego roku szkolnego, czyli rozgrywamy trójbój w powiatach w maju 2019, finał w czerwcu w Wejherowie, oraz koszykówkę 3x3 na wszystkich poziomach rozgrywek od roku szkolnego 2019/2020. Rozgrywki – listopad/grudzień 2019. Szczegóły w nowym kalendarzu imprez na rok 2019/2020.