21 stycznia 2018

System Rejestracji Szkół

Kalendarz imprez

14 lutego 2018, godz. 9:30
Finał wojewódzki Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Narciarstwie biegowym
Kartuzy na Bilowie, ul. H. Ormińskiego

Komunikaty organizacyjne finałów ogólnopolskich 2018

Program Animator Sportu Osób Niepełnosprawnych

Program dofinansowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki
Mistrzostwa Powiatu w indywidualnej LA szkół gimnazjalnych
2011-06-13 08:23:00 - powiat starogardzki

 

KOMUNIKAT KOŃCOWY

z Mistrzostw Powiatu w  indywidualnej LA  dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych.

 

         16.05.2011r. na stadionie miejskim w Skórczu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w indywidualnej LA dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych.

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy składa serdeczne podziękowania za wzorowe przygotowanie i przeprowadzenie zawodów Panu Arkowi Zającowi, nauczycielom i młodzieży ZSP Skórcz.

 

DZIEWCZĘTA

 

*     100 m.

Lp

Imię i nazwisko

Szkoła

Wynik

1.

Kornelia Andrysiak

PG 4 Starogard Gd.

13,96

2.

Agnieszka Bąkowska

PG Smętowo

14,39

2.

Karolina Tecław

PG Kaliska

14,39

4.

Wiktoria Aichman

PG Kaliska

15,12

 

ü     300 m.

Lp

Imię i nazwisko

Szkoła

Wynik

1.

Julia Gajdus

ZSP Skórcz

47,23

2.

Marta Mollin

ZSP Skarszewy

47,92

3.

Dagmara Openkowska

ZSP Smętowo

49,01

4.

Samanta Pałasz

ZSP Skarszewy

49,42

5.

Dorota Ciałek

PG 2 Starogard Gd.

52,07

6.

Kinga Dunajska

PG 2 Starogard

52,32

7.

Kamila Kolasińska

ZSP Osieczna

52,68

8.

Anna Gdaniec

PG 1 Starogard Gd.

53,32

9.

Adrianna Wierzbowska

PG Bobowo

54,41

10.

Karolina Strzelecka

PG 1 Starogard Gd.

55,21

11.

Martyna Szmaglińska

ZSP Osieczna

56,65

12.

Patrycja Rzęska

PG Osiek

55,68

 

*     600 m.

Lp

Imię i nazwisko

Szkoła

Wynik

1.

Marta Szachta

PG Skórcz

1:42,87

2.

Anna Czapiewska

PG Lubichowo

1:44,25

3.

Kinga Mollus

PG Smętowo

1:45,15

4.

Patrycja Pior

PG 2 Starogard Gd.

1:53,40

5.

Ewa Kosznicka

PG Skarszewy

1:53,77

6.

Anna Klin

PG Skórcz

1:57,85

7.

Magdalena Wierzba

PG 1 Starogard Gd.

2:08,91

8.

Natalia Buławska

PG Osiek

2:09,30

9.

Anna Woźniak

PG 3 Starogard Gd.

2:09,66

10.

Oliwia Rolbiecka

PG1 Starogard Gd.

2:12,88

11.

Karolina Fabich

PG Pogódki

2:14,03

12.

Patrycja Połom

PG Szlachta

2:13,05

13.

Jagoda Damrath

PG Smętowo

2:15,92

 

*    1000 m.

Lp

Imię i nazwisko

Szkoła

Wynik

1.

Natalia Dzienniak

PG Lubichowo

3:26,87

2.

Daria Kufta

PG Smętowo

3:26,87

3.

Magdalena Ossowska

PG Osieczna

3:42,80

4.

Angelika Żygowska

PG Pogódki

3:46,37

5.

Krystyna Sarnowska

PG Osiek

3:52,11

6.

Natalia Marchewka

PG 1 Starogard Gd.

3:57,57

7.

Agata Połom

PG Szlachta

4:07,03

8.

Dominika Drążek

PG Pogódki

4:31,42

 

*     skok wzwyż

Lp

Imię i nazwisko

Szkoła

Wynik

1.

Anna Krzyżanowska

PG Pączewo

140

2.

Maria Kłos

PG Skórcz

140

3.

Magdalena Czarnecka

PG Pączewo

140

4.

Monika Gradulewska

PG Skarszewy

135

5.

Paulina Jegierska

PG Szlachta

135

6.

Patrycja Tyszka

PG 3 Starogard Gd.

130

7.

Aleksandra Kowalska

PG 1 Starogard Gd.

130

8.

Karolina Hind.

PG1 Starogard Gd.

130

9.

Joanna Czechowska

PG Pączewo

125

10.

Hanna Czarnecka

PG Pączewo

125

11.

Ewelina Czechowka

PG Pączewo

120

 

*    skok w dal

Lp

Imię i nazwisko

Szkoła

Wynik

1.

Kornelia Andrysiak

PG 4 Starogard Gd.

4,53

2.

Agnieszka Bakowska

PG Smętowo

4,40

3.

Marta Mollin

PG Skarszewy

4,22

4.

Paulina Klawikowska

PG 1 Starogard Gd.

4,14

5.

Anna Krzyżanowska

PG Pączewo

4,09

6.

Patrycja Derdowska

PG Pączewo

4,07

7.

Klaudia Kurzyńska

PG 1 Starogard Gd.

4,02

8.

Agnieszka Kamińska

PG 3 Starogard Gd.

3,99

9.

Ewelina Baska

PG Kaliska

3,97

10.

Izabela Kuchta

PG Bobowo

3,93

11.

Paulina Jezierska

PG Szlachta

3,93

12.

Adrianna Brzeska

PG Lubichowo

3,86

13.

Maria Kłos

PG Skórcz

3,84

14.

Karolina Tecław

PG Kaliska

3,83

15.

Agnieszka Walińska

PG Osiek

3,83

16.

Samanta Pałasz

PG Skarszewy

3,77

17.

Kamila Kolasińska

PG Osieczna

3,68

18.

Kamila Grefka

PG Osieczna

3,63

19.

Klaudia Buczkowska

PG Skarszewy

3,57

 

*    dysk

Lp.

Imię i nazwisko

Szkoła

Wynik

1.

Magdalena Garboś

PG Osiek

23,27

2.

Luiza Wedeł

PG Skórcz

20,77

3.

Aleksandra Raniszewska

PG Smętowo

19,18

4.

Martyna Kreft

PG Smętowo

18,97

5.

Patrycja Chyła

PG Smętowo

18,90

6.

Dorota Wohlert

PG Smętowo

18,73

7.

Dominika Czerwonka

PG Skarszewy

17,78

8.

Agata Strenga

PG Pogódki

17,70

9.

Alicja Trun

PG Skórcz

16,74

10.

Weronika Czaja

PG Osiek

16,52

11.

Anna Lewandowska

PG Smętowo

15,23

 

*     oszczep

Lp.

Imię i nazwisko

Szkoła

Wynik

1.

Wiktoria Greca

PG 4 Starogard Gd.

26,38

2.

Katarzyna Butler

PG 3 Starogard Gd.

25,45

3.

Paulina Wiśniewska

PG 4 Starogard Gd.

25,02

4.

Ewa Kokoszyńska

PG Skórcz

23,72

5.

Jagoda Mazurkiewicz

PG Skarszewy

22,24

6.

Zuzanna Czarnowska

PG 3 Starogard Gd.

22,10

7.

Angelika Wildebrandt

PG Skarszewy

20,66

8.

Aneta Krakowska

PG 1 Starogard Gd.

19,60

9.

Klaudia Zwolińska

PG Smętowo

19,00

10.

Iwona Oklewska

PG Smętowo

17,46

11.

Sonia Tylicka

PG3 Starogard Gd.

17,00

12.

Patrycja Chyła

PG Smętowo

14,20

13.

Justyna Cieslińska

PG Skarszewy

14,13

14.

Dominika Czerwonka

PG Skarszewy

12,97

 

*     kula 

Lp.

Imię i nazwisko

Szkoła

Wynik

1.

Oliwia Mańkowska

PG Kaliska

9,86

2.

Agata Falińska

PG 1 Starogard Gd.

8,94

3.

Joanna Bruniecka

PG Kaliska

8,76

4.

Aleksandra Raniszewska

PG Smętowo

8,74

5.

Malwina Rogowska

PG2 Starogard Gd.

8,57

6.

Katarzyna Czapiewska

PG4 Starogard Gd.

8,49

7.

Klaudia Wołoszyk

PG 3 Starogard Gd.

8,48

8.

Agnieszka Pozorska

PG Szlachta

8,37

9.

Zuzanna Czarnowska

PG 3 Starogard Gd.

8,36

10.

Martyna Urmanin

PG Skórcz

8,17

11.

Sandra Podsiadła

PG Smętowo

8,06

12.

Kamila Grefka

ZSP Osieczna

8,02

13.

Małgorzata Kistowska

PG Skarszewy

7,76

14.

Luiza Wedeł

PG Skórcz

7,46

15.

Wioleta Gębarowska

PG Smętowo

7,55

16.

Katarzyna Urban

PG Pogódki

6,63

17.

Agata Streng

PG Pogódki

6,17

 

ü     młot

Lp.

Imię i nazwisko

Szkoła

Wynik

1.

Luiza Wedeł

PG Skórcz

35,45

2.

Alicja Trun

PG Skórcz

27,02

3.

Ewa Kokoszyńska

PG Skórcz

24,95

 

*     sztafeta 4x100 m.

Lp.

Szkoła

Wynik

1.

PG Skórcz

58,07

2.

PG Skarszewy

58,43

3.

PG 4 Starogard Gd.

58,93

4.

PG 1 Starogard Gd.

58,94

5.

PG Kaliska

59,79

6.

PG Smętowo

59,82

7.

ZSP Osieczna

1:02,00

 

 

CHŁOPCY

 

*    100 m.

Lp.

Imię i nazwisko

Szkoła

Wynik

1.

Tomasz Kotowski

PG Smętowo

12,25

2.

Bartosz Klofczyński

PG Smętowo

12,28

3.

Adam Szefer

PG Lubichowo

12,32

4.

Piotr Drążek

PG2 Starogard Gd.

12,60

 

ü     300 m.

Lp.

Imię i nazwisko

Szkoła

Wynik

1.

Tomasz Kotowski

PG Smętowo

39,81

2.

Mateusz Rychnowski

PG 1 Starogard Gd.

41,26

3.

Adam Szefer

PG Lubichowo

41,44

4.

Robert Literski

PG Skarszewy

41,80

5.

Piotr Weltrowski

ZSP Osieczna

42,29

6.

Krystian Strączek

PG Szlachta

42,41

7.

Rafał Szadokierski

PG 1 Starogard Gd.

43,41

8.

Bartosz Sulewski

PG Pogódki

43,86

9.

Marcin Żynda

PG Skarszewy

43,46

10.

Rafał Czecholewski

PG 4 Starogard Gd.

43,52

11.

Nikodem Andrysiak

PG 3 Starogard Gd.

44,73

12.

Jarek Kotowski

PG 1 Starogard Gd.

45,15

13.

Daniel Pawlak

PG 3 Starogard Gd.

45,30

14.

Oskar Milewski

PG 1 Starogard Gd.

46,42

15.

Łukasz Cieszyński

PG Smętowo

49,52

 

*     600 m.

Lp.

Imię i nazwisko

Szkoła

Wynik

1.

Filip Siuda

PG Smętowo

1:35,12

2.

Kamil Kamiński

PG Skarszewy

1:35,46

3.

Damian Fergon

PG 1 Starogard Gd.

1:37,02

4.

Marcin Sosnowski

PG 4 Starogard Gd.

1:38,36

5.

Dawid Sarek

ZSP Osieczna

1:40,72

6.

Arkadiusz Tilsen

PG 3 Starogard Gd.

1:41,78

7.

Mateusz Malinowski

PG Skarszewy

1:43,99

8.

Patryk Klaman

PG 4 Starogard Gd.

1:44,68

9.

Karol Łęczyński

PG Skórcz

1:45,13

10.

Jan Połom

PG Szlachta

1:46,35

11.

Bartosz Burczyk

PG Skarszewy

1:48,10

12.

Patryk Wojciechowski

PG 3 Starogard Gd.

1:48,94

13.

Szymon Szweda

PG Skórcz

1:49,56

14.

Rafał Gdaniec

PG 1 Starogard Gd.

1:50,62

 

ü     1000 m.

Lp.

Imię i nazwisko

Szkoła

Wynik

1.

Wojciech Braun

PG Smętowo

2:48,61

2.

Michał Grotha

PG Smętowo

3:01,66

3.

Karol Zieliński

PG3 Starogard Gd.

3:03,17

4.

Hieronim Groth

PG Skórcz

3:04,89

5.

Ryszard Narloch

PG 3 Starogard Gd.

3:10,05

6.

Sławomir Kussowski

PG 2 Starogard G.

3:11,49

7.

Jacek Ossowski

ZSP Osieczna

3:13,14

8.

Szymon Hoffman

PG Skarszewy

3:15,34

9.

Patryk Wohlert

PG Skarszewy

3:19,96

10.

Szymon Nadolny

PG 1 Starogard Gd.

3:21,83

11.

Artur Wesołowski

PG 1 Starogard Gd.

3:24,14

12.

Damian Kozera

PG Bobowo

3:27,08

 

ü     2000 m.

Lp.

Imię i nazwisko

Szkoła

Wynik

1.

Dawid Went

PG Smętowo

6:05,9

2.

Piotr Grabkowski

PG 3 Starogard Gd.

6:14,1

3.

Mikołaj Dzienniak

PG Lubichowo

6:43,9

4.

Arkadiusz Różek

PG Kaliska

7:05,9

5.

Maciej Neumann

PG 2 Starogard Gd.

7:13,2

6.

Krystian Zander

PG Skarszewy

7:20,2

7.

Damian Felski

PG Osiek

7:20,3

8.

Robert Słomiński

PG 1 Starogard Gd.

7:28,6

9.

Konrad Greca

PG 4 Starogard Gd.

7:30,1

 

*     oszczep

Lp.

Imię i nazwisko

Szkoła

Wynik

1.

Sebastian Wiśnicki

PG Bobowo

45,50

2.

Paweł Miszewski

PG 1 Starogard Gd.

38,76

3.

Tomasz Połom

ZSP Osieczna

38,33

4.

Kamil Leda

PG 1 Starogard Gd.

35,40

5.

Remigiusz Ciesielski

PG Pączewo

34,45

6.

Dawid Thiel

PG Skarszewy

33,16

7.

Rafał Szadokierski

PG 1 Starogard Gd.

32,05

8.

Patryk Lewicki

PG Bobowo

31,95

9.

Kewin Krigel

PG Skarszewy

31,63

10.

Maciej Gardzielewski

PG Smętowo

31,36

11.

Cezary Ciesielski

PG Smętowo

31,34

12.

Patryk Miękina

PG Skarszewy

31,01

13.

Paweł Witek

PG 1 Starogard Gd.

30,23

14.

Łukasz Cieszyński

PG Smętowo

26,92

15.

Robert Dziemiński

PG Skarszewy

28,66

 

*    skok w dal

Lp.

Imię i nazwisko

Szkoła

Wynik

1

Dawid Folkaman

PG 2 Starogard Gd.

5,73

2.

Sebastian Wiśnicki

PG Bobowo

5,57

3.

Tomasz Połom

ZSP Osieczna

5,54

4.

Jakub Gruchała

PG Smętowo

5,36

5.

Mateusz Rombalski

PG Lubichowo

5,13

6.

Michał Hening

PG 2 Starogard Gd.

5,13

7.

Dawid Thiel

PG Skarszewy

5,13

8.

Rufin Rózga

PG Lubichowo

5,12

9.

Tomasz Weltrowski

ZSP Osieczna

5,11

10.

Adrian Kalinowski

PG 1 Starogard Gd.

5,05

11.

Oskar Milewski

PG 1 Starogard Gd.

4,82

12.

Adam Flaut

PG Pączewo

4,73

13.

Bartosz Gradulewski

PG Skarszewy

4,58

14.

Olaf Milewski

PG 1 Starogard Gd.

4,58

15.

Mateusz Wiśnicki

PG Bobowo

4,25

 

ü     skok wzwyż

Lp.

Imię i nazwisko

Szkoła

Wynik

1.

Simon Rózga

PG Lubichowo

175

2.

Damian Pączek

PG Lubichowo

165

3.

Dawid Folkaman

PG 2 Starogard Gd.

165

4.

Adrian Gracz

PG Pączewo

160

4.

Piotr Flak

PG Pączewo

160

6.

Adam Alfut

PG Pączewo

160

7.

Bartosz Brzozowski

PG 3 Starogard Gd.

155

8.

Remigiusz Ciesielski

PG Pączewo

155

9.

Maciej Światczyński

PG Skórcz

150

10

Kamil Maśliński

PG Kaliska

150

11.

Krzysztof Kielbratowski

PG Lubichowo

150

12.

Olaf Wolski

PG 1 Starogard Gd.

145

13.

Piotr Nowicki

PG 1 Starogard Gd.

145

 

*     kula

Lp.

Imię i nazwisko

Szkoła

Wynik

1.

Sławomir Kręcki

PG Skórcz

12,49

2.

Kacper Wrzałkowski

PG Osiek

11,93

3.

Adrian Milewski

PG Osiek

11,36

4.

Dawid Kielbratowski

PG Lubichowo

11,26

5.

Mateusz Lemka

PG Skarszewy

10,78

6.

Wojciech Piłczyński

PG Osiek

10,53

7.

Robert Dziemiński

PG Skarszewy

10,35

8.

Cezary Ciesielski

PG Smętowo

10,34

9.

Krystian Strączek

PG Szlachta

10,00

10.

Kamil Słomiński

PG 1 Starogard Gd.

9,93

11.

Wojciech Gorgol

PG 1 Starogard Gd.

9,44

12.

Dawid Jerkiewicz

PG 1 Starogard Gd.

9,35

13.

Grzegorz Rezmer

ZSP Osieczna

9,26

14.

Mateusz Bukowski

ZSP Pogódki

9,08

15.

Jakub Wirkus

PG 1 Starogard Gd.

8,95

16.

Damian Leda

PG 1 Starogard Gd.

8,83

 

*     dysk

Lp.

Imię i nazwisko

Szkoła

Wynik

1.

Dawid  Kielbratowski

PG Lubichowo

31,05

2.

Wojciech Piłczyński

PG Osiek

29,70

3.

Arkadiusz Górecki

PG Skarszewy

28,00

4.

Tomasz Cesarski

PG Skórcz

25,90

5.

Patryk Miękina

PG Skarszewy

21,40

 

*     młot

Lp.

Imię i nazwisko

Szkoła

Wynik

1.

Sławomir Kręcki

PG Skórcz

57,85

2.

Kacper Wrzałkowski

PG Osiek

45,30

3.

Adrian Muszyński

PG Skórcz

32,35

5.

Adam Zawodziński

PG Skórcz

18,36

 

ü     sztafeta

Lp.

Szkoła

Wynik

1.

PG Smętowo

49,76

2.

PG 2 Starogard Gd.

50,17

3.

PG 1 Starogard Gd.

50,50

4.

PG Skarszewy

51,66

5.

ZSP Osieczna

52,23

6.

PG Skórcz

52,40

 

 

 

 

 

Galeria

© 2009-2018 WSZS Gdańsk