22 kwietnia 2018

System Rejestracji Szkół

Kalendarz imprez

8 maja 2018, godz. 9:30
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini koszykówce chłopców
Hala 100-lecia Sopotu ul. Goyki i sala SP 9 w Sopocie ul. Kolberga 15
8 maja 2018, godz. 9:30
Final Wojewódzki IMS w Piłce Siatkowej Dziewcząt
Hala sportowa Szkoły Podstawowej nr 3 w Redzie, ul. Brzozowa 30
15 maja 2018, godz. 9:30
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini koszykówce dziewcząt
hala SP Nr 5 Kartuzy, Os. Wybickiego 33 oraz hala SP Nr 1, 3 Maja 14 w Kartuzach
16 maja 2018, godz. 12:00
Finał XIX Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej chłopców
Miejska Hala Sportowa Gdańskiego Ośrodka Sportu ul. Kołobrzeska 61 , Gdańsk-Przymorze
23 maja 2018, godz. 9:30
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnej LA
Stadion 650-lecia - SOSiR, aleja Antoniego Madalińskiego 4, Słupsk
29 maja 2018, godz. 10:00
Wojewódzkia Licealiadaw Indywidualnej LA
Stadion Miejski w Chojnicach, Adama Mickiewicza 12A
30 maja 2018, godz. 9:30
Wojewodzkie Igrzyska Dzieci w Czwórbóju LA
Gdańsk

















Dokumentacja Programu SKS

Przewodniczący WSZS w Gdańsku prezentuje


Licznik odwiedzin

  • W tej chwili: 9 osób
  • Łącznie: 1 976 419 odwiedzin


XVIII Licealiada w Badmintonie
2016-10-25 14:38:00 - powiat pucki

W dniu 24 października 2016 r. o godz. 9:30 w sali sportowej Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego w Pucku, Dyrektor ośrodka Marek Heyducki zorganizował XVIII Powiatową Licealiadę w Badmintonie dziewcząt i chłopców.
Na miejsce zawodów przybyły 4 reprezentacje ze Szkół Ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Puckiego. Zespoły grały między sobą systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów, do 11 punktów z dwu punktową przewagą (do trzech punktów w meczu), zgodnie z przepisami PZBad 
i regulaminem POSM.

DZIEWCZĘTA:

ZSP Kłanino – I LO Puck 3:2
ZSO Hel – PCKZiU Puck 3:0
PCKZiU Puck – I LO Puck 3:0
ZSP Kłanino – ZSO Hel 0:3
I LO Puck – ZSO Hel 0:3
ZSP Kłanino – PCKZiU Puck 3:2

KLASYFIKACJA KOŃCOWA 
I miejsce ZSO Hel
II miejsce PCKZiU Puck
III miejsce ZSP Kłanino
IV miejsce I LO Puck

CHŁOPCY:

ZSP Kłanino – I LO Puck 3:0
ZSO Hel – PCKZiU Puck 3:1
PCKZiU Puck – I LO Puck 3:0
ZSP Kłanino – ZSO Hel 0:3
I LO Puck – ZSO Hel 0:3
ZSP Kłanino – PCKZiU Puck 3:1

KLASYFIKACJA KOŃCOWA 
I miejsce ZSO Hel
II miejsce ZSP Kłanino
III miejsce PCKZiU Puck
IV miejsce I LO Puck

Mistrzem Powiatu Puckiego w Badmintonie zarówno wśród dziewcząt i chłopców została reprezentacja ZSO Hel, grając w składzie: Dorota Augustyniak i Oktawia Goryńska oraz Sebastian Putkowski i Bartłomiej Szczegielniak. Opiekunem był Norbert Górski

Galeria

© 2009-2018 WSZS Gdańsk