22 kwietnia 2018

System Rejestracji Szkół

Kalendarz imprez

8 maja 2018, godz. 9:30
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini koszykówce chłopców
Hala 100-lecia Sopotu ul. Goyki i sala SP 9 w Sopocie ul. Kolberga 15
8 maja 2018, godz. 9:30
Final Wojewódzki IMS w Piłce Siatkowej Dziewcząt
Hala sportowa Szkoły Podstawowej nr 3 w Redzie, ul. Brzozowa 30
15 maja 2018, godz. 9:30
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini koszykówce dziewcząt
hala SP Nr 5 Kartuzy, Os. Wybickiego 33 oraz hala SP Nr 1, 3 Maja 14 w Kartuzach
16 maja 2018, godz. 12:00
Finał XIX Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej chłopców
Miejska Hala Sportowa Gdańskiego Ośrodka Sportu ul. Kołobrzeska 61 , Gdańsk-Przymorze
23 maja 2018, godz. 9:30
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnej LA
Stadion 650-lecia - SOSiR, aleja Antoniego Madalińskiego 4, Słupsk
29 maja 2018, godz. 10:00
Wojewódzkia Licealiadaw Indywidualnej LA
Stadion Miejski w Chojnicach, Adama Mickiewicza 12A
30 maja 2018, godz. 9:30
Wojewodzkie Igrzyska Dzieci w Czwórbóju LA
Gdańsk

















Dokumentacja Programu SKS

Przewodniczący WSZS w Gdańsku prezentuje


Licznik odwiedzin

  • W tej chwili: 16 osób
  • Łącznie: 1 976 435 odwiedzin


XVIII Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Szkół Wiejskich
2016-10-21 15:25:00 - powiat pucki

Dnia 20 października 2016 r. (czwartek) o godz. 900 w hali Ośrodka Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie dyrektor Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego w Pucku Marek Heyducki zorganizował XVIII Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Szkół Wiejskich.

 Do rozgrywek zgłosiło się 18 szkół podstawowych z terenu Powiatu Puckiego. Zespoły zostały drogą losowania podzielone na trzy grupy, gdzie grały między sobą systemem „każdy
z każdym” 1 x 7 minut, zgodnie z przepisami PZPN i regulaminem POSM w Pucku. Zwycięzcy grup awansowali do grupy finałowej.

 

 

GRUPA A

 

GRUPA B

 

GRUPA C

1. S.P. Połczyno

1. S.P. Darzlubie

1. S.P. Dębogórze

2. S.P. Chłapowo

2. S.P. Krokowa

2. S.P. Starzyno

3. S.P. Karwia

3. S.P. Żarnowiec

3. S.P. Swarzewo

4. S.P. Połchowo

4. S.P. Jastrzębia Góra

4. S.P. Leśniewo

5. S.P. Wierzchucino

5. S.P. Łebcz

5. S.P. Sławoszyno

6. S.P. Pogórze

6. S.P. Mrzezino

6. S.P. Żelistrzewo

 

 

          WYNIKI SPOTKAŃ:

 

GRUPA A

           

Połczyno – Pogórze

0:3

Chłapowo – Wierzchucino

1:2

Karwia – Połchowa

0:1

Połczyno – Chłapowo

0:0

Pogórze – Połchowo

5:1

Wierzchucino – Karwia

1:0

Chłapowo – Pogórze

0:2

Karwia – Połczyno

1:1

Połchowo – Wierzchucino

2:2

Chłapowo – Karwia

1:0

Pogórze – Wierzchucino

1:1

Połczyno – Połchowo

2:0

Karwia – Pogórze

0:2

Połchowo – Chłapowo

2:1

Wierzchucino – Połczyno

2:0

 

KLASYFIKACJA  KOŃCOWA GRUPY A

I  

miejsce

S.P. Pogórze

13

13:2

II 

miejsce

S.P. Wierzchucino

11

7:3

III

miejsce

S.P. Połchowo

11

11:8

IV

miejsce

S.P. Chłapowo

4

2:5

V

miejsce

S.P. Połczyno

2

1:8

VI

miejsce

S.P. Karwia

1

1:9

 

 

GRUPA B

           

Darzlubie – Mrzezino

0:1

Krokowa – Jastrzębia Góra

0:1

Żarnowiec – Łebcz

0:3

Darzlubie – Krokowa

0:0

Mrzezino – Łebcz

2:1

Jastrzębia Góra – Żarnowiec

0:2

Krokowa – Mrzezino

2:2

Żarnowiec – Darzlubie

4:0

Łebcz - Jastrzębia Góra

0:0

Krokowa – Żarnowiec

1:0

Mrzezino - Jastrzębia Góra

2:1

Darzlubie – Łebcz

0:4

Żarnowiec – Mrzezino

0:0

Łebcz – Krokowa

4:0

Jastrzębia Góra – Darzlubie

3:0

 

KLASYFIKACJA  KOŃCOWA GRUPY B

I  

miejsce

S.P. Mrzezino

11

7:4

II 

miejsce

S.P. Łebcz

10

12:2

III

miejsce

S.P. Żarnowiec

7

6:4

IV

miejsce

S.P. Jastrzębia Góra

7

5:4

V

miejsce

S.P. Krokowa

6

3:5

VI

miejsce

S.P. Darzlubie

1

0:12

 

 

GRUPA C

           

Dębogórze – Żelistrzewo

1:2

Starzyno – Sławoszyno

0:1

Swarzewo – Leśniewo

0:4

Żelistrzewo – Leśniewo

2:4

Dębogórze – Starzyno

0:1

Sławoszyno – Swarzewo

2:0

Starzyno – Żelistrzewo

1:1

Swarzewo – Dębogórze

0:0

Leśniewo – Sławoszyno

0:0

Starzyno – Swarzewo

0:2

Żelistrzewo – Sławoszyno

4:0

Dębogórze – Leśniewo

0:6

Swarzewo – Żelistrzewo

1:1

Leśniewo – Starzyno

4:0

Sławoszyno – Dębogórze

1:0

 

KLASYFIKACJA  KOŃCOWA GRUPY C

I  

miejsce

S.P. Leśniewo

13

18:2

II 

miejsce

S.P. Sławoszyno

11

4:4

III

miejsce

S.P. Żelistrzewo

8

10:7

IV

miejsce

S.P. Swarzewo

5

3:7

V

miejsce

S.P. Starzyno

5

2:8

VI

miejsce

S.P. Dębogórze

1

1:10

 

                                                                              

WYNIKI  SPOTKAŃ GRUPY FINAŁOWEJ

           

Leśniewo – Pogórze

0:1

Pogórze – Mrzezino

4:1

Leśniewo – Mrzezino

1:1

 

 

 

Klasyfikacja  końcowa



I  

miejsce

S.P. Pogórze

II 

miejsce

S.P. Leśniewo

III

miejsce

S.P. Mrzezino

 

 

      Mistrzem Powiatu Puckiego w XVIII Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Szkół Wiejskich została reprezentacja  Szkoły Podstawowej w Pogórzu grająca
w składzie: Tomasz Grzybek, Jakub Kościów, Kamil Drażdżyński, Michał Hermanowski, Konrad Pikniczka, Oskar Rusoń, Maciej Raczyński, pod opieką Aleksandry Salamon.

            Pierwsze trzy drużyny turnieju otrzymały pamiątkowe medale i dyplomy, a statuetkę najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Tomasz Grzybek z Pogórza. 

Galeria

© 2009-2018 WSZS Gdańsk