26 kwietnia 2018

System Rejestracji Szkół

Kalendarz imprez

8 maja 2018, godz. 9:30
Igrzyska Dzieci w mini koszykówce chłopców
Hala 100-lecia Sopotu ul. Goyki i sala SP 9 w Sopocie ul. Kolberga 15
14 maja 2018, godz. 9:30
Final Wojewódzki IMS w Piłce Siatkowej Dziewcząt
Hala sportowa Szkoły Podstawowej nr 3 w Redzie, ul. Brzozowa 30
15 maja 2018, godz. 9:30
Igrzyska Dzieci w mini koszykówce dziewcząt
hala SP Nr 5 Kartuzy, Os. Wybickiego 33 oraz hala SP Nr 1, 3 Maja 14 w Kartuzach
16 maja 2018, godz. 10:00
Finał XIX Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej chłopców
Miejska Hala Sportowa Gdańskiego Ośrodka Sportu ul. Kołobrzeska 61 , Gdańsk-Przymorze
23 maja 2018, godz. 9:30
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnej LA
Stadion 650-lecia - SOSiR, aleja Antoniego Madalińskiego 4, Słupsk
29 maja 2018, godz. 10:00
Wojewódzkia Licealiadaw Indywidualnej LA
Stadion Miejski w Chojnicach, Adama Mickiewicza 12A
30 maja 2018, godz. 9:30
Wojewodzkie Igrzyska Dzieci w Czwórbóju LA
Gdańsk

















Dokumentacja Programu SKS

Przewodniczący WSZS w Gdańsku prezentuje


Licznik odwiedzin

  • W tej chwili: 18 osób
  • Łącznie: 1 979 466 odwiedzin


V Powiatowe Regaty Szkół Ponadgimnazjalnych i Gimnazjalnych
2016-06-22 11:58:00 - powiat pucki

W dniu 20 czerwca 2016 r. na akwenie Zatoki Puckiej Powiatowy Ośrodek Sportu Młodzieżowego w Pucku oraz Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Pucku  zorganizowali V Powiatowe Regaty Szkół Ponadgimnazjalnych i Gimnazjalnych  w „Klasie Puck” o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Puckiego Adama Zażembłowskiego.

            W regatach wystartowało 7 załóg ze szkół Ponadgimnazjalnych oraz 3 załogi ze szkół Gimnazjalnych, w sumie ok. 40 uczestników.

            Do klasyfikacji końcowej liczona była suma zdobytych punktów w trzech wyścigach, według zasady I miejsce – 1 pkt., II miejsce – 2 pkt., III miejsce – 3 pkt. itd. W regatach wygrały załogi, które zgromadziły najmniejszą liczbę punktów.

 

 

 

KLASYFIKACJA  KOŃCOWA PO 3 WYŚCIGACH:

 

SZKOŁY GIMNAZJALNE

 

I

miejsce

Niepubliczne Gimnazjum Puck

 

 

Hubert Ellwart

 

 

Jan Dias

 

 

Stanisław Czuber

 

 

Tomasz Lewicki (opiekun)

 

 

II

miejsce

Gimnazjum Władysławowo

 

 

Karol Miłosz

 

 

Mateusz Struck

 

 

Michał Hirsz (opiekun)

 

 

III

miejsce

Gimnazjum Ogólnokształcące Puck

 

 

Marta Tomczyńska

 

 

Paulina Hirsz

 

 

Mateusz Struck

 

 

Stanisław Srok (opiekun)

 

 

 

 

 

 

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

 

 

I

miejsce

I LO Puck 1

 

 

Tomasz Radtke

 

 

Zuzanna Mstowska

 

 

Patryk Białk

 

 

Andrzej Radziejewski (opiekun)

 

 

II

miejsce

PCKZiU Puck 1

 

 

Daniel Iwańczak

 

 

Dawid Czylkowski

 

 

Dawid Suchomski

 

 

Janusz Kuliński (opiekun)

 

III

miejsce

I LO Puck 2

 

 

Piotr Kania

 

 

Robert Dettlaff

 

 

Michał Bastubba

 

 

Joanna Łuczak (opiekun)

 

IV

miejsce

Liceum Akademickie Puck

 

 

Julia Kupska

 

 

Kamila Lesnau

 

 

Łukasz Doering

 

 

Tomasz Golecki (opiekun)

 

V

miejsce

Liceum Służb Mundurowych Puck

 

 

Szymon Abraham

 

 

Kacper Wolszon

 

 

Cezary Kulig (opiekun)

 

VI

miejsce

PCKZiU Puck 2

 

 

Marcin Nikrandt

 

 

Maciej Woronko

 

 

Konstanty Supiński

 

 

Dariusz Knitter (opiekun)

 

VII

miejsce

ZSP Kłanino

 

 

Kamil Czylkowski

 

 

Dawid Goyke

 

 

Zuzanna Pestilenc

 

 

Ewa Koss - Wrosz (opiekun)

             

Na zakończenie regat Dyrektor MOKSiR w Pucku Janusz Klimczuk oraz Przewodniczący Rady Powiatu Puckiego Adam Zażembłowski wręczyli pierwszym trzem załogom pamiątkowe puchary i dyplomy. Wszyscy uczestnicy stwierdzili, że impreza zorganizowana była na wysokim poziomie sportowym i niecierpliwie czekają na kolejne tego typu regaty.

Galeria

© 2009-2018 WSZS Gdańsk