26 kwietnia 2018

System Rejestracji Szkół

Kalendarz imprez

8 maja 2018, godz. 9:30
Igrzyska Dzieci w mini koszykówce chłopców
Hala 100-lecia Sopotu ul. Goyki i sala SP 9 w Sopocie ul. Kolberga 15
14 maja 2018, godz. 9:30
Final Wojewódzki IMS w Piłce Siatkowej Dziewcząt
Hala sportowa Szkoły Podstawowej nr 3 w Redzie, ul. Brzozowa 30
15 maja 2018, godz. 9:30
Igrzyska Dzieci w mini koszykówce dziewcząt
hala SP Nr 5 Kartuzy, Os. Wybickiego 33 oraz hala SP Nr 1, 3 Maja 14 w Kartuzach
16 maja 2018, godz. 10:00
Finał XIX Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej chłopców
Miejska Hala Sportowa Gdańskiego Ośrodka Sportu ul. Kołobrzeska 61 , Gdańsk-Przymorze
23 maja 2018, godz. 9:30
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnej LA
Stadion 650-lecia - SOSiR, aleja Antoniego Madalińskiego 4, Słupsk
29 maja 2018, godz. 10:00
Wojewódzkia Licealiadaw Indywidualnej LA
Stadion Miejski w Chojnicach, Adama Mickiewicza 12A
30 maja 2018, godz. 9:30
Wojewodzkie Igrzyska Dzieci w Czwórbóju LA
Gdańsk

















Dokumentacja Programu SKS

Przewodniczący WSZS w Gdańsku prezentuje


Licznik odwiedzin

  • W tej chwili: 17 osób
  • Łącznie: 1 979 447 odwiedzin


XVII Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożne dziewcząt
2016-06-14 09:30:00 - powiat pucki

Dnia 12 maja 2016 r. (czwartek) o godz. 9:30 na stadionie w Żelistrzewie dyrektor Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego w Pucku Marek Heyducki zorganizował XVII Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożne dziewcząt.

 Do rozgrywek zgłosiło się 9 szkół podstawowych z terenu Powiatu Puckiego. Zespoły zostały drogą losowania podzielone na dwie grupy, gdzie grały między sobą systemem „każdy
z każdym” 2 x 10 minut, zgodnie z przepisami PZPN i regulaminem POSM w Pucku.

 

 

GRUPA A

 

GRUPA B

 

1. S.P Werblinia

1. S.P. Połczyno

2. S.P. Chłapowo

2. S.P. Leśniewo

3. S.P. 3 Władysławowo

3. S.P Żelistrzewo

4. S.P. Połchowo

4. S.P. Celbowo

5. S.P. Żarnowiec

 

 

 

          WYNIKI SPOTKAŃ:

 

GRUPA A

           

S.P. Werblinia – S.P. Połchowo

2:3

S.P. Chłapowo – S.P. Żarnowiec

1:3

S.P. 3 Władysławowo – S.P. Połchowo

0:0

S.P. Żarnowiec – S.P. Werblinia

3:1

S.P. 3 Władysławowo – S.P. Chłapowo

5:1

S.P. Żarnowiec – S.P. Połchowo

3:0

S.P. Werblinia – S.P. Chłapowo

3:1

S.P. 3 Władysławowo – S.P. Żarnowiec

1:1

S.P. Połchowo – S.P. Chłapowo

7:0

S.P 3 Władysławowo – S.P. Werblinia

5:1

 

KLASYFIKACJA  KOŃCOWA GRUPY A

I  

miejsce

S.P. Żarnowiec

10

10:3

II 

miejsce

S.P. 3 Władysławowo

8

11:3

III

miejsce

S.P. Połchowo

7

10:5

IV

miejsce

S.P. Werblinia

3

7:12

V

miejsce

S.P. Chłapowo

0

3:18

 

 

GRUPA B

           

S.P. Połczyno – S.P. Leśniewo

1:5

S.P. Żelistrzewo – S.P Celbowo

4:1

S.P. Leśniewo – S.P. Celbowo

5:0

S.P. Połczyno – S.P. Żelistrzewo

2:0

S.P. Leśniewo – S.P. Żelistrzewo

3:1

S.P. Celbowo – S.P. Połczyno

1:0

 

KLASYFIKACJA  KOŃCOWA GRUPY B

I  

miejsce

S.P. Leśniewo

9

13:2

II 

miejsce

S.P. Żelistrzewo

3

5:6

III

miejsce

S.P. Połczyno

3

3:6

IV

miejsce

S.P. Celbowo

3

2:9

 

 

                                                                              

WYNIKI  SPOTKAŃ 1/2 FINAŁU

           

S.P. Żarnowiec – S.P. Żelistrzewo

0:4

S.P. Leśniewo – S.P. 3 Władysławowo

6:0

 

 

MECZ O 3/4 MIEJSCE

           

S.P. Żarnowiec – S.P. 3 Władysławowo

0:0 k.0:1

 

 

FINAŁ

           

S.P. Żelistrzewo – S.P. Leśniewo

0:4

 

 

Klasyfikacja  końcowa



I  

miejsce

S.P. Leśniewo

II 

miejsce

S.P. Żelistrzewo

III

miejsce

S.P. 3 Władysławowo

IV

miejsce

S.P. Żarnowiec

 

 

            Reprezentacja dziewcząt  Szkoły Podstawowej z Leśniewa została Mistrzem Powiatu Puckiego w Mini Piłce Nożnej grając w następującym składzie: Katarzyna Bollin, Wiktoria Ceynowa, Oliwia Ciskowska Oliwia Drzeżdżon, Agata Lekner, Magdalena Rigga, Nadia Sikora, Kornelia Turin, Natalia Ustarbowska, Kamila Zaklikowska, pod opieką Piotra Potrykusa.

Na zakończenie turnieju Dyrektor Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego w Pucku Marek Heyducki wręczył zwycięskim zespołom pamiątkowe dyplomy i medale oraz statuetkę dla Najlepszej Zawodniczki turnieju, którą została Oliwia Ciskowska z Leśniewa.

Galeria

© 2009-2018 WSZS Gdańsk