21 stycznia 2018

System Rejestracji Szkół

Kalendarz imprez

14 lutego 2018, godz. 9:30
Finał wojewódzki Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Narciarstwie biegowym
Kartuzy na Bilowie, ul. H. Ormińskiego

Komunikaty organizacyjne finałów ogólnopolskich 2018

Program Animator Sportu Osób Niepełnosprawnych

Program dofinansowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki
XVII Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożne dziewcząt
2016-06-14 09:30:00 - powiat pucki

Dnia 12 maja 2016 r. (czwartek) o godz. 9:30 na stadionie w Żelistrzewie dyrektor Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego w Pucku Marek Heyducki zorganizował XVII Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożne dziewcząt.

 Do rozgrywek zgłosiło się 9 szkół podstawowych z terenu Powiatu Puckiego. Zespoły zostały drogą losowania podzielone na dwie grupy, gdzie grały między sobą systemem „każdy
z każdym” 2 x 10 minut, zgodnie z przepisami PZPN i regulaminem POSM w Pucku.

 

 

GRUPA A

 

GRUPA B

 

1. S.P Werblinia

1. S.P. Połczyno

2. S.P. Chłapowo

2. S.P. Leśniewo

3. S.P. 3 Władysławowo

3. S.P Żelistrzewo

4. S.P. Połchowo

4. S.P. Celbowo

5. S.P. Żarnowiec

 

 

 

          WYNIKI SPOTKAŃ:

 

GRUPA A

           

S.P. Werblinia – S.P. Połchowo

2:3

S.P. Chłapowo – S.P. Żarnowiec

1:3

S.P. 3 Władysławowo – S.P. Połchowo

0:0

S.P. Żarnowiec – S.P. Werblinia

3:1

S.P. 3 Władysławowo – S.P. Chłapowo

5:1

S.P. Żarnowiec – S.P. Połchowo

3:0

S.P. Werblinia – S.P. Chłapowo

3:1

S.P. 3 Władysławowo – S.P. Żarnowiec

1:1

S.P. Połchowo – S.P. Chłapowo

7:0

S.P 3 Władysławowo – S.P. Werblinia

5:1

 

KLASYFIKACJA  KOŃCOWA GRUPY A

I  

miejsce

S.P. Żarnowiec

10

10:3

II 

miejsce

S.P. 3 Władysławowo

8

11:3

III

miejsce

S.P. Połchowo

7

10:5

IV

miejsce

S.P. Werblinia

3

7:12

V

miejsce

S.P. Chłapowo

0

3:18

 

 

GRUPA B

           

S.P. Połczyno – S.P. Leśniewo

1:5

S.P. Żelistrzewo – S.P Celbowo

4:1

S.P. Leśniewo – S.P. Celbowo

5:0

S.P. Połczyno – S.P. Żelistrzewo

2:0

S.P. Leśniewo – S.P. Żelistrzewo

3:1

S.P. Celbowo – S.P. Połczyno

1:0

 

KLASYFIKACJA  KOŃCOWA GRUPY B

I  

miejsce

S.P. Leśniewo

9

13:2

II 

miejsce

S.P. Żelistrzewo

3

5:6

III

miejsce

S.P. Połczyno

3

3:6

IV

miejsce

S.P. Celbowo

3

2:9

 

 

                                                                              

WYNIKI  SPOTKAŃ 1/2 FINAŁU

           

S.P. Żarnowiec – S.P. Żelistrzewo

0:4

S.P. Leśniewo – S.P. 3 Władysławowo

6:0

 

 

MECZ O 3/4 MIEJSCE

           

S.P. Żarnowiec – S.P. 3 Władysławowo

0:0 k.0:1

 

 

FINAŁ

           

S.P. Żelistrzewo – S.P. Leśniewo

0:4

 

 

Klasyfikacja  końcowa



I  

miejsce

S.P. Leśniewo

II 

miejsce

S.P. Żelistrzewo

III

miejsce

S.P. 3 Władysławowo

IV

miejsce

S.P. Żarnowiec

 

 

            Reprezentacja dziewcząt  Szkoły Podstawowej z Leśniewa została Mistrzem Powiatu Puckiego w Mini Piłce Nożnej grając w następującym składzie: Katarzyna Bollin, Wiktoria Ceynowa, Oliwia Ciskowska Oliwia Drzeżdżon, Agata Lekner, Magdalena Rigga, Nadia Sikora, Kornelia Turin, Natalia Ustarbowska, Kamila Zaklikowska, pod opieką Piotra Potrykusa.

Na zakończenie turnieju Dyrektor Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego w Pucku Marek Heyducki wręczył zwycięskim zespołom pamiątkowe dyplomy i medale oraz statuetkę dla Najlepszej Zawodniczki turnieju, którą została Oliwia Ciskowska z Leśniewa.

Galeria

© 2009-2018 WSZS Gdańsk