21 stycznia 2018

System Rejestracji Szkół

Kalendarz imprez

14 lutego 2018, godz. 9:30
Finał wojewódzki Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Narciarstwie biegowym
Kartuzy na Bilowie, ul. H. Ormińskiego

Komunikaty organizacyjne finałów ogólnopolskich 2018

Program Animator Sportu Osób Niepełnosprawnych

Program dofinansowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki
XVII Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej chłopców
2016-06-14 09:28:00 - powiat pucki

Dnia 11 maja 2016 r. (środa) o godz. 9:30 na stadionie w Żelistrzewie dyrektor Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego w Pucku Marek Heyducki zorganizował XVII Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej chłopców.

 Do rozgrywek zgłosiło się 13 szkół podstawowych z terenu Powiatu Puckiego. Zespoły zostały drogą losowania podzielone na trzy grupy, gdzie grały między sobą systemem „każdy z każdym” 2 x 10 minut, zgodnie z przepisami PZPN i regulaminem POSM w Pucku.

 

 

GRUPA A

 

GRUPA B

 

GRUPA C

 

1. S.P Puck

1. S.P. Mosty

1. S.P. Wierzchucino

2. S.P. Mrzezino

2. S.P. Leśniewo

2. S.P. Swarzewo

3. S.P. 2 Władysławowo

3. S.P Żelistrzewo

3. S.P. Krokowa

4. S.P. Połchowo

4. S.P. Sławoszyno

4. S.P. Darzlubie

 

 

5. S.P. Połczyno

 

 

          WYNIKI SPOTKAŃ:

 

GRUPA A

           

S.P. Puck – S.P. Połchowo

6:1

S.P. Mrzezino – S.P. 2 Władysławowo

1:3

S.P. Połchowo – S.P. 2 Władysławowo

2:4

S.P. Puck – S.P. Mrzezino

10:0

S.P. Połchowo – S.P. Mrzezino

3:6

S.P. 2 Władysławowo – S.P. Puck

1:4

 

KLASYFIKACJA  KOŃCOWA GRUPY A

I  

miejsce

S.P. Puck

9

20:2

II 

miejsce

S.P. 2 Władysławowo

6

8:7

III

miejsce

S.P. Mrzezino

3

7:16

IV

miejsce

S.P. Połchowo

0

6:16

 

GRUPA B

           

S.P. Mosty – S.P. Sławoszyno

10:2

S.P. Leśniewo – S.P. Żelistrzewo

4:0

S.P. Sławoszyno – S.P. Żelistrzewo

2:2

S.P. Mosty – S.P. Leśniewo

4:0

S.P. Sławoszyno – S.P. Leśniewo

4:3

S.P. Żelistrzewo – S.P. Mosty

2:10

 

KLASYFIKACJA  KOŃCOWA GRUPY B

I  

miejsce

S.P. Mosty

9

24:4

II 

miejsce

S.P. Sławoszyno

4

8:15

III

miejsce

S.P. Leśniewo

3

7:8

IV

miejsce

S.P. Żelistrzewo

1

4:16

 

 

GRUPA C

           

S.P. Swarzewo – S.P. Połczyno

0:5

S.P. Krokowa – S.P. Darzlubie

0:3

S.P. Wierzchucino – S.P. Połczyno

1:0

S.P. Darzlubie – S.P. Swarzewo

6:2

S.P. Wierzchucino – S.P. Krokowa

5:0

S.P. Darzlubie – S.P. Połczyno

2:10

S.P. Swarzewo – S.P. Krokowa

1:5

S.P. Wierzchucino – S.P. Darzlubie

3:1

S.P Połczyno – S.P. Krokowa

3:1

S.P. Wierzchucino – S.P Swarzewo

6:2

 

KLASYFIKACJA  KOŃCOWA GRUPY C

I  

miejsce

S.P. Wierzchucino

12

15:3

II 

miejsce

S.P. Połczyno

9

18:4

III

miejsce

S.P. Darzlubie

6

12:15

IV

miejsce

S.P. Krokowa

3

6:12

V

miejsce

S.P. Swarzewo

0

5:22

                                                                              

 

Grupa Finałowa

 

1. S.P. Puck   

2. S.P. Mosty                                                

3. S.P. Wierzchucino 

         Wyniki spotkań grupy Finałowej

 

WYNIKI  SPOTKAŃ GRUPY A

           

S.P. Puck – S.P. Mosty

4:1

S.P. Mosty – S.P. Wierzchucino

6:0

S.P. Puck – S.P. Wierzchucino

4:2

 

 

Klasyfikacja  końcowa grupy Finałowej



I  

miejsce

S.P. Puck       

6

8:3

II 

miejsce

S.P. Mosty

3

7:4

III

miejsce

S.P. Wierzchucino

0

2:10

 

 

            Reprezentacja chłopców Szkoły Podstawowej z Pucka została Mistrzem Powiatu Puckiego w Mini Piłce Nożnej grając w następującym składzie: Piotr Czeczko, Szymon Guzik, Maksymilian Jachimkowski, Lis Kacper, Mateusz Schmidt, Grzegorz Szczawiński, Kacper Wittbrodt, Dawid Zaliński, pod opieką Ryszarda Jamrozika.

Na zakończenie turnieju Dyrektor Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego w Pucku Marek Heyducki wręczył zwycięskim zespołom pamiątkowe dyplomy i medale.

Galeria

© 2009-2018 WSZS Gdańsk